راز

معرفی "انجمن حمايت از مديريت جهاني اماكن مقدسه حرمين‏الشريفين در مكه و مدينه"
نویسنده : دکتر علیرضا رحیمی بروجردی - ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٧/۸
 

پيام شماره 363

 

ياران همراه!

 

امروز بنا داشتم كه قسمت پنجم مطلب "راه نجات" را تحرير كنم، اما تصميم گرفتم به معرفي انجمني بپردازم كه در آغاز راه قرار داشته و اگر بتواند مسير را با موفقيت ادامه دهد،‌ قادر خواهد بود كه تأثيرات مثبت فراواني را در آيندة اسلام و مسلمين برجاي گذارد. از تمامي دوستان و همراهانم تقاضا مي‏كنم به آدرس سايت http://haram-sharif.blogfa.com  مراجعه كرده و در صورت تمايل به عضويت اين انجمن كه قرار است در قالب سازماني غيرانتفاعي فعاليت كند،‌ درآيند. درضمن توصيه مي‏كنم كه آدرس انجمن را براي تمامي دوستان خود ارسال كرده و به معرفي گستردة انجمن بپردازند كه مطمئناً اجر و ثواب فراواني نزد احديت در اين ايام عزيز خواهد داشت. ايامي كه مصادف با شب‏هاي قدر است و انشاءالله نيكوترين سرنوشت برايمان در اين ايام رقم خواهد خورد.

تمام كساني‏كه توفيق زيارت مسجد‏النبي، مسجدالحرام و اماكن مقدسة مكه و مدينه را داشته‏اند،‌ به ظلمي كه سلفيون و وهابيون بر تمامي مسلمين روا مي‏دارند، واقفند. ظلمي كه نشئة و لطف زيارت را در كام مسلمانان تلخ كرده و حضور دل را در اين اماكن كم‏رنگ مي‏كند. بديهي است اگر "مديريت جهاني" اماكن مقدسة‌ حرمين‏الشريفين در اختيار جهان اسلام قرار گيرد، ضمن آن‏كه دست وهابيون كافر از حرمين‏الشريفين كوتاه خواهد شد، وحدت و يكپارچگي ميان مسلمين افزايش خواهد يافت. به‏طور قطع ايجاد چنين انجمن‏هايي مي‏تواند مسير مناسبي فراهم سازد كه سلطة سلفيون و وهابيون بر اماكن مقدسة حرمين‏الشريفين قطع و مديريت چنين اماكني را جهان اسلام عهده‏دار شود تا همه مسلمانان بتوانند با آرامش و خيال آسوده‏تري به زيارت بپردازند و مشكلاتي كه درحال حاضر بر تمامي عاشقان يار براي زيارت وارد مي‏شود، ازبين برود.

به اميد آن‏روز انشاءالله

 

هميشه سبز و آفتابي باشيد.

 

 

 

"انجمن حمايت از مديريت جهاني اماكن مقدسه حرمين‏الشريفين در مكه و مدينه" در قالب سازماني غيردولتي فعالیت خود را به زودی آغاز خواهد کرد. علاقمندان به عضويت در اين انجمن مي‏توانند با آدرس الكترونيكي مدير سايت تماس گرفته يا در بخش نظرخواهي، علاقه‏مندي خود را براي عضويت اعلان نمايند تا در اسرع وقت با آن‏ها تماس گرفته شود.

 

به اميد آزادسازي حرمين‏الشريفين از چنگال سلفيون و وهابيون

 

http://haram-sharif.blogfa.com

 


 
comment نظرات ()