راز

راز بهتر زیستن: رمز موفقیتِ همراه با آرامش چاپ شد
نویسنده : دکتر علیرضا رحیمی بروجردی - ساعت ٧:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۳٠
 

 

جلد دوم کتاب "راز بهتر زیستن: رمز موفقیتِ همراه با آرامش" در 255 صفحه و در قطع رقعی توسط انتشارات بعثت چاپ شد.

دوستان عزیزی که جلد اول کتاب "راز بهتر زیستن: رمز موفقیتِ همراه با آرامش" را مطالعه کرده‏اند، به انزژی مثبتی که کتاب سرشار از آنست، اعتراف کرده و مطمئنم، جلد دوم کتاب می‏تواند پیام آور موفقیت بوده و آرامش فراوانی را به تمامی خوانندگانش ارزانی کند. لطفاً برای تهیه کتاب یا هدیه آن به دوستانتان با تلفن نشر و پخش: 66498465 (انتشارات بعثت:‌ تهران- خیابان انقلاب- خیابان شانزدهم آذر- شماره 36) تماس حاصل فرمایید.

در مقدمه گفته‏ام، این کتاب را در حالی با تجدیدنظر اساسی به چاپ می‏رسانم که مدت کوتاهی از طرح اولیة آن نمی‏گذرد و در این زمان کوتاه، مخاطبان بسیاری توانستند از انرژی مثبتی که در سراسر کتاب موج می‏زند، بهره‏مند شوند.

در طرح جدید سعی شده تا با استفاده از ادبیات میان رشته‏ای، راز دست‏یابی به موفقیتِ همراه با آرامش را برای تمامی افراد که به مدیریتِ خانه، کار و حرفه، مدرسه و دانشگاه مشغولند، آشکار کند.

کتاب جدید که دربرگیرندة «چهل راز» است، همراه با تصحیحات و اضافاتی فراوان تقدیم علاقمندان می‏شود، اضافاتی که می‏توانستند به‏خودی خود، کتاب مستقل دیگری را شکل دهند، اما قراردادن آن‏ها در این مجموعه، به گمانم بر حجم انرژی مثبت کتاب افزوده و آرزو می‏کنم که خوانندگان بتوانند بهرة بیشتری از این کتاب ببرند.

در انتهای کتاب، «چهل راز» آورده شده‏اند که هرکدام به‏تنهایی می‏توانند تابلوی زیبایی از زندگی و «بهتر زیستن» را برای تمامی افراد اعم از مدیران سازمان‏ها، زنان یا مردان خانه‏دار، دانش‏آموزان و دانشجویان، کارمندان و تمامی کسانی‏که در شغل‏ها و حرفه‏های مختلف مشغول به فعالیت هستند، به‏تصویر بکشاند.

در طرح اولیه گفتم که این کتاب، حاصل سال‏ها مطالعه و اندوختة تجربیاتم است که آن‏ را با آغوش باز و مسرت فراوان به دوستانم پیشکش کرده تا با مطالعة مطالب متنوع کتاب ضمن آن‏که بتوانند بر بخشی از مشکلات خود غلبه کرده و‌ آرامش و نشاط را برای خود و اطرافیان به‏همراه می‏آورند، مدیریت بهتری را در محیط‏های حرفه‏ای پیرامون خود برقرار کنند.

بنابراین، این کتاب نه‏تنها برای افرادی که از مشکلات فراوان زندگی متأثرند، قابل استفاده بوده بلکه منبع قابل مطالعه‏ای است برای کسانی‏که می‏خواهند سرور و آرامش را در زندگی تجربه کنند و زندگی پالایش شده‏ای داشته باشند.

مطالب این کتاب که می‏تواند بخشی از موضوعات مربوط به «روانشناسی کاربردی» را دربرگیرد، برای تمامی قشرهای جامعه قابل استفاده و بهره‏برداری است و هر کس با هر پشتوانة تحصیلی و علمی می‏تواند از موضوعات متنوع آن بهره‏مند شود.

امیدوارم همة شما نیز، انرژی مثبت این کتاب را به دل‏های تمام کسانی‏که دوستشان دارید و برایشان ارزش قایلید، هدیه کنید.

 


 
comment نظرات ()