راز

راز بهتر زیستن: رمز موفقیت همراه با آرامش
نویسنده : دکتر علیرضا رحیمی بروجردی - ساعت ٦:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۱٢/٢۱
 

 

کتاب "راز بهتر زیستن: رمز موفقیت همراه با آرامش" چاپ شد. این خبر را نه از این بابت می‏نویسم که کتابی چاپ و جلوه‏نمایی کرده باشم. اصلاً این‏طور نیست،‌ بلکه دوست دارم نشاط و آرامشی که این کتاب برای خوانندگانش به‏همراه می‏آورد، با شما قسمت کرده و پیشاپیش به‏عنوان عیدی حضورتان تقدیم کنم. نمی‏دانم که چرا در میان بیست و چندی کتاب علمی و دانشگاهی که تألیف و چاپ کرده‏ام، این یکی برایم تازگی و طراوت دیگری دارد. طراوتی که در عنوان کتاب به‏خوبی ترسیم شده و ناشر محترم کتاب، با طراحی بسیار زیبا و دلنشینی، طراوت و شادابی کتاب را دوچندان کرده است. 

کتاب بسیار خوب و مناسبی برای عیدی دادن و شادکردن دل‏هایی است که دوستشان داریم و برایشان احترام و ارزش قایلیم. 

جالب است که نخستین مطلب کتاب با این عبارات شروع می‏شوند: "در بهار و نوروز، زیبائی و طراوت فصل سبز و بارانی را در اندیشه و احساس‏ها می‏توان لمس کرد و چه خوب است که انرژی مثبت چنین احساسی را در روان اطرافیانمان جاری کرده و آرزو کنیم که همگی در ایام نوشدن طبیعت، با شادابی بیشتر و توانی والاتر و دستی فراختر و جسم و روحی سالم‏تر و ذهنی آماده‏تر به ساختن روزهایی بپردازیم که تمامی لحظاتش سرشار از موفقیت و کامیابی و سرور و شادی و لبخند و امید باشد." 

برای تمامی دوستان عزیزم چنین آرزوهای شیرینی دارم و امیدوارم که شما با معرفی و هدیة نسخه‏ای از کتاب به دوستان و عزیزان خود، همین آرزوهای شیرین را نیز برای آن‏ها داشته باشید. 

به‏راستی نمی‏خواهم کتاب را تبلیغ کنم که تا کنون چنین کاری نکرده‏ام و با شیوه‏هایش هم آشنایی ندارم، اما اگر می‏خواهید پیام‏های دلنشین و امیدبخش کتاب را در سال جدید به گوش و دل دوستان و عزیزانتان برسانید، بهتر است کسانی‏که دارای سایت و وبلاگ هستند، به گونه‏ای این کتاب را به سایر دوستان خود و به هر طریقی که صلاح می‏دانند، معرفی کنند تا بدین‏ترتیب، انرژی مثبت کتاب فراگیر شود. 

کتاب را "انتشارات بهجت" به زیور چاپ آراسته و برای تهیة‌ آن می‏توان با آدرس و شماره تلفن‏های زیر تماس حاصل کرد: 

تهران- خیابان ولی‏عصر، دو راهی یوسف‏آباد، شمارة 804- انتشارات بهجت 

تلفن کتابفروشی: 88957171 – 021

تلفن دفتر پخش:  88899907 – 021  

 


 
comment نظرات ()